Ефективні засоби лікування прищів

230

Прищі доставляють кожному з нас чимало клопіт. Крім естетичного питання, вони викликають сильне подразнення шкіри і можуть привести до ії серйозного ураження аж до акне.

 В процесі лікування прищів обов'язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря-дерматолога, адже всі ліки необхідно підбирати в індивідуальному порядку. Якщо використовувати навіть найсучасніші препарати на власний розсуд, ефект від їх застосування може бути нульовим.

 Можна використовувати народні засоби проти прищів, але це має суто косметичний ефект і не усуває причину появи прищів. Причиною їх виникнення може бути перехідний вік, погане харчування, екологія, алергія тощо. Тільки після визначення причини можна призначати ефективне лікування від прищів. Тому народні засоби можуть використовуватись як підтримуюча терапія, та й то - не завжди.

 Із розвитком медичних технологій народні засоби проти прищів стали відходити на задній план і тепер ними мало хто користується. В аптеках можна найти велику кількість самих різних кремів, мазей та других препаратів, які допомагають позбутися від цієї непріємності.  Однак, для того, щоб вони були дійсно ефективні, необхідно обов'язково проконсультуватися у лікаря-дерматолога, який підбере для вас необхідний препарат, виходячи з вашого типу шкіри і вікових особливостей.

 Однією з причин виникнення прищів на шкірі може бути велика кількість патогенних мікробів в кишечнику, отже, для ефективного вирішення проблеми потрібно відновити його нормальну мікрофлору. Лактофільтрум® ЕКО, який представляє собою оригінальну композицію ентеросорбенту (лігнін) та пребіотика (лактулоза), допомагає суттєво знизити кількість патогенних мікробів, відновити нормальну мікрофлору кишечника і позбавитися прищів. 

 Перегляньте своє харчування, спосіб життя і додайте до свого раціону речовини, що відновлюють роботу кишечника. Адже здоров'я шкіри залежить від нормальної роботи внутрішніх органів, і в першу чергу - кишечника.

Пройти тест
НАЗАД