Краса в таблетці

4894

Краса і здоров'я нашої шкіри — один з факторів, що веде до загального задоволення життям. Адже коли ми незадоволені своїм зовнішнім виглядом, то погода не тішить, а особисте життя залишає бажати кращого. Але чи не траплялося вам зустрічатися з дивним фактом — шкіра отримує інтенсивний догляд (креми, маски, відвідування косметолога), а її стан погіршується? На думку вчених-дерматологів, це в першу чергу пов'язано з порушенням функції кишечника і накопиченню в ньому природних токсичних шлаків, які утворюються в організмі або надходять із зовнішнього середовища.

Безліч негативних факторів, присутніх у нашому житті, впливає на здоров'я і красу. Частина з них залежить від нас самих (алкоголь, нікотин, рафіновані, сублімовані та синтетичні продукти, медичні препарати, тощо) А частина — зовсім не залежить (екологія, стреси, тощо). Але кожен робить суто негативний вплив на стан нашого шлунково-кишкового тракту, сприяючи загибелі нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту і стимулюючи ріст умовно-патогенної флори, а через нього і на стан шкіри.

Що ж можна зробити, щоб повернути шлунково-кишковий тракт до нормального функціонування, а шкіру до природного здорового стану? В ідеалі, для цього знадобляться 2 препарата: сорбент, адсорбуючий баластні і токсичні речовини, пребіотик, що сприяє росту і розвитку нормальної мікрофлори. Однак на українському ринку давно існує засіб, який містить одночасно і пробіотик, і сорбент, — це Лактофільтрум® ЕКО.

Засіб для чистих щічок

Лактофільтрум® ЕКО — унікальний двокомпонентний засіб, що складається з пребіотика лактулози і сорбенту лігніну. Лігнін гідролізний — це природний ентеросорбент, що складається з продуктів гідролізу компонентів деревини, має високу сорбуючою активністю і неспецифічним дезінтоксикаційним дією. Лігнін пов'язує у кишечнику і виводить з організму патогенні бактерії і бактеріальні токсини, лікарські препарати, солі важких металів, алкоголь, алергени, а також надлишок деяких продуктів обміну речовин (білірубіну, холестерину, сечовини і т. д.), відповідальних за розвиток ендогенного токсикозу.

Лігнін абсолютно не токсичний, не всмоктується, повністю виводиться з кишечника протягом 24 годин. Друга складова Лактофільтрум® ЕКО — лактулоза — синтетичний дисахарид, молекула якого складається із залишків галактози і фруктози. Лактулоза, як і будь-який пребіотик, в шлунку і верхніх відділах кишечника не всмоктується і не гідролізується. Вивільнюючись з таблеток, лактулоза у товстому кишечнику як субстрат ферментуєтся нормальною мікрофлорою кишечника, стимулюючи розвиток біфідобактерій і лактобацил.

Окрім того, в результаті ферментації лактулози, утворюються органічні кислоти (молочна, оцтова і мурашина), що змінює рН середовище у товстій кишці в кислу сторону. Відомо, що кисле середовище пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів. Крім того, лактулоза стимулює перистальтику кишечника, запобігаючи застою баластних і токсичних речовин у товстій кишці. Обидва компоненти у складі Лактофільтрум® ЕКО проходять, не втрачаючи своїх унікальних якостей, через верхні відділи шлунково-кишкового тракту, не інактивуються в агресивних середовищах шлунка і кишечника і повноцінно розкриваються в тому місці, де вони потрібні, — у товстій кишці.

У відділенні дерматовенерології і дерматоонкології МОНДКІ ім. М.Ф. Володимирського, кафедри шкірних та венеричних хвороб та кафедри імунології ФППОВ ММА ім І.М. Сеченова проводилося унікальне дослідження впливу прийому Лактофільтрум® ЕКО на стан шкіри 30 жінок у віці від 25 до 27 років (в середньому 25,6 років) і порівняння отриманих результатів з контрольною групою жінок, що не приймали даний засіб.

За результатами дослідження було встановлено, що до застосування Лактофільтрум® ЕКО у 9 (27%) жінок основної групи і у 8 (26,6%) контрольної групи відзначалися порушення аутомікрофлори шкіри, що свідчило про значне зниження у них природної резистентності і компенсаторних можливостей шкіри. Через 30 днів прийому Лактофільтрум® ЕКО експеримент був повторений: у 77,7% жінок основної групи кількість колоній Staphylococcus aureus нормалізувалася. У контрольній групі змін не вібулось. Таким чином, Лактофільтрум® ЕКО, володіючи подвійною дією (з одного боку, діє, як ефективний і м'який сорбент, що очищує кишечник від продуктів обміну і токсичних речовин, а з іншого боку, як пребіотик, що допомагає відновитися пошкодженій природній мікрофлорі товстого кишечника) є вкрай ефективним препаратом для нормалізації стану не тільки кишечника, але і нашої шкіри. Його ефективність доведена навіть у разі такого серйозного захворювання шкіри, як атопічний дерматит. Так, за даними Л.Д. Калюжної, застосування Лактофільтрум® ЕКО із атопічним дерматитом середнього ступеня тяжкості (індекс SCORAD від 24 до 62 од.) на 2-й день прийому призвело до усунення диспептичних явищ, і нормалізації стільця, а до 10-14 днів — до переходу патологічного процесу у стадію легкого перебігу з істотним зменшенням суб'єктивних відчуттів.

Це зручно

Лактофільтрум® ЕКО також дуже зручний у застосуванні. Представлений у таблетованій формі, а не у вигляді гелю, - це спрощує дозування і усуває смак та запах, тому добре переноситься. Лактофільтрум® ЕКО у вигляді таблеток приймають 3 рази на день між їжою: дітям 7-12 років по 1-2 табл., старших 12 років і дорослим — 2-3 табл. під час їжі. Залежно від тяжкості захворювання, добова доза може бути збільшена. Середня тривалість прийому засобу — 14 днів.

НАЗАД