Підвищення захисних властивостей шкіри

168

Далеко не всі замислюються про роль шкіри в захисті проти впливу зовнішніх факторів. День у день шкірний покрив захищає нас від механічного впливу зовнішнього світу: забиттів, ударів, тертя. Крім того, шкіра приймає «удари» атмосферних впливів: ультрафіолетових променів, хімічних впливів, шкідливих токсинів та інше.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що шкіра потребує захисту, так як якщо цей «бар'єр» ослабне, під ударом опиниться весь організм.

Очевидним погіршенням стану організму стають різні подразнення, прищі і свербіж на шкірному покрові. Проникнення деяких грибкових інфекцій і патогенних вірусів відбувається саме через шкіру, якщо на ній є пошкодження.

Для того, щоб запобігти зниженню атаки на шкірний покрив і зберегти захисний бар'єр епітелію, необхідно стежити за загальним і місцевим імунітетом. Існує декілька способів, як зберегти і відновити імунітет шкіри:

  1. Харчування. Це основний фактор, що впливає на вашу шкіру зсередини. Переглянувши свій раціон, ви побачите скільки користі можуть принести звичні продукти і правильний раціон. Багато продуктів, особливо овочі, багаті вітаміном С, який є сильним антиоксидантом. Зі списку тваринних продуктів - риба і яловича печінка, забезпечать ваш організм, а разом з ним і шкіру вітаміном А, який відповідає за підтримання імунітету.
  2. Косметика. Підбирайте косметику по догляду за шкірою правильно, враховуючи особливості шкірного покриву. Особливо, це стосується власників шкіри, схильної до різних висипань, лущення, алергічних реакцій і прищів. Правильно підібрана косметика допоможе вам стежити за вашою шкірою.
  3.  Поглиблене очищення. Найчастіше поверхневого догляду за шкірою недостатньо. Кожен день наш організм вбирає чималу кількість шкідливих бактерій, які осідають в ньому. Через них, організму стає все важче тримати захист, а якщо не здоровий організм, то шкіра страждає в тому числі. Важливо проводити профілактику по очищенню кишечника і всього організму. На допомогу Вам прийде Лактофільтрум® ЕКО - ефективна підтримка і засіб по очищенню кишечника.

Лактофільтрум® ЕКО - це поєднання сорбенту та пребіотику, здатне забеспечити профілактичний захист вашого організму від шкідливих бактерій і відновити корисну середу кишечника.

До складу Лактофільтрум® ЕКО входить:

  • лігнін - частково складається з деревини, яка подібно до губки вбирає патогенну мікрофлору;
  • лактулоза - відновлює корисну мікрофлору кишечника.

Ці складові не затримуються в організмі, а виводяться природним шляхом.

Лактофільрум® ЕКО-здоровий кишечник, красива шкіра!

Пройти тест
НАЗАД