Терапія алергопатології шкірного покриву

160

Все більша кількість людей звертається до фахівців зі скаргами на різні прояви алергії і все частіше ці скарги пов'язані з алергічними реакціями на шкірних покровах.

Шкіра - найбільший за площею орган людського тіла. Він відповідає за терморегуляцію, дихальні і обмінні процеси, одна з найважливіших його функцій - захист нашого організму від негативного впливу навколишнього середовища. Це і пояснює те, чому наша шкіра так чутливо реагує на будь-які негативні зовнішні фактори.

Алергопатологія  шкірного покриву може протікати в різних формах - це сильна сухість шкіри, почервоніння, пухирі, печіння, свербіж, висипання, припухлості. Незважаючи на те, що такі прояви алергії більш поширені у дітей, вони можуть проявитися і в дорослому віці. Наприклад, при контакті з будь-яким подразником, будь то екзотична рослина, вплив прямих сонячних променів або навіть звичний продукт.

Шкірні захворювання - це не тільки фізичний дискомфорт. Безліч психологічних проблем може принести навіть найлегший дерматит - висипання на видному місці навряд чи додадуть комусь впевненості. Буває, що подібного роду алергія носить одиничний характер, але при відсутності адекватного лікування часто вона переходить в хронічну стадію.

Крім лікарських препаратів, комплексне лікування шкірних алергопатологій включає до себе виключення алергенів з раціону харчування і прямого контакту з ними, відмова від «шкідливої» їжі, посилене дотримання гігієни, режиму сну і відпочинку. Починаючи терапію алергопатології шкірного покриву, важливо розуміти - місцевого лікування і антигістамінних препаратів може виявитися недостатньо. У випадку з хронічним перебігом захворювання важливо приділити увагу очищенню та детоксикації всього організму.

 

М'яке очищення від токсинів знімає зайве навантаження з організму, сприяє нормалізації травлення, відновленню обміну речовин. Токсини - продукт життєдіяльності патогенних мікроорганізмів. Чим більше їх стає, тим сильніше загострюються шкірні алергопатології. Тому дуже важливо своєчасно призупинити хвороботворні процеси в кишечнику - це зміцнить імунітет і у організму з'являться нові сили на боротьбу з алергенами.

На допомогу може прийти Лактофільтрум® ЕКО - це оригінальний продукт для відновлення мікрофлори кишечника. Він дуже простий і зручний у застосуванні - вам не доведеться довго звикати і змінювати звичний режим харчування. Як відомо, від стану кишечника безпосередньо залежить те, як виглядає і відчуває себе наша шкіра. Тому почати її оздоровлення рекомендується саме з відновлення кишкової мікрофлори.

Завдяки сорбенту лігніну, Лактофільтрум® ЕКО швидко і ефективно очищає організм від всіляких шлаків і токсинів. За один курс очищення продукт сприятиме ослабленню алергії. Також Лактофільтрум® ЕКО готовий підтримати ваш імунітет - пребіотик лактулоза наповнює флору кишечника благотворними бактеріями.

Лактофільтрум®ЕКО, здоровий кишечник - красива шкіра!

Пройти тест

НАЗАД