Що допоможе вирішити проблеми зі шкірою?

243

Проблемна шкіра - сама болісна неприємність для дівчат і жінок. Недоліки фігури можна замаскувати одягом. Але прищі, розширені пори, суху безжиттєву шкіру на обличчі «заховати» важче.

Багато дівчин починають використовувати «важку артилерію» - покривають обличчя товстим шаром тонального крему або консілеру, зверху ще й припудрюють. На один раз такий метод спрацює. Але з кожним днем змучена таким зверненням шкіра буде виглядати гірше і гірше - під «кіркою» маскувальної косметики вона перестає дихати, і її стан стає все більш плачевним.

Одним словом, акне або суха шкіра - це не естетична проблема, а привід для звернення до лікаря.

І можливо, ви будете дуже здивовані, коли замість поживних або бактерицидних мазей вам порадять приймати сорбенти. Який зв'язок між кишечником і шкірою на обличчі ?!

Кишечник - це «каналізація» нашого організму. За нормою весь «бруд» з нього повинен якомога швидше видалятися. Але буває так, що кишечник не справляється - йому важко в сучасному світі, з його поганою екологією і неправильної системою харчування. Здорова мікрофлора заміщається патогенною. Токсини осідають на стінках кишечника, звідти потрапляють в кров і починають свій повторний рух по організму.

Оскільки площа шкіри велика, її нижній шар і отримує максимум «вторинне забруднення». А на обличчі шкіра найтонша - тому всі проблеми з'являються саме на ній. Лікувати зовнішні прояви безглуздо, поки не усунена причина - дисбактеріоз, «захламлення» товстого кишечника.

Існує чимало ефективних сучасних сорбентів, які виводять з кишечника токсини, алергени, хімічні сполуки і продукти обміну.

Лактофільтрум® ЕКО - продукт з комплексним складом. Крім гідролізного лігніну - продукту переробки деревини, що володіє властивостями як губка вбирати в себе шкідливі речовини і виводити їх з кишечника - до його складу входить пребіотик лактулоза.

Лактулоза створює сприятливі умови для нормальної мікрофлори кишечника. Корисні бактерії отримують «чисельну перевагу» над патогенною флорою, і робота товстого кишечника нормалізується.

Найцікавіше, що результати не змушують себе довго чекати. Після застосування Лактофільтрума® ЕКО суха шкіра починає «оживати», а прищі стають менш помітними, стан вашої шкіри значно покращиться, і про тональний крем для маскування «прищів», можна буде забути.

Пройти тест
НАЗАД