Як підвищити захисні властивості шкіри

172

При порушенні імунітету шкіри, на покровах починають з'являтися запальні елементи. Це призводить до подразнення, свербіння, неприємних відчуттів, почервоніння, що може порушувати нормальну життєдіяльність і викликати дискомфорт шкіри.

Причин появи таких порушень досить багато. У сучасному світі складно підтримувати свій організм в балансі, коли щодня ми зіштовхуємося з безліччю дратівливих факторів: екологія і сонце (навіть при правильному способі життя, виключити ці фактори практично неможливо), їжа «на бігу», алкоголь, куріння, постійний стрес і емоційна втома. Що в підсумку? Бактерії на шкірі при ослабленні імунітету і порушення її природних властивостей, починають активно розмножуватися, провокуючи запальні процеси. Якщо імунітет досить ослаблений, а кишечник працює погано, то така ситуація може повторюватися нескінченно, і місцеве лікування буде надавати лише тимчасовий ефект.
Вирішувати проблему підвищення імунітету шкіри необхідно комплексно. Звичайно, Вашій шкірі стане простіше працювати, якщо дотримуватися режиму роботи і відпочинку, давати організму щоденні невеликі фізичні навантаження, проводити більше часу на свіжому повітрі, в раціон ввести продукти, багаті вітамінами і мікроелементами. Це допоможе поступово підвищити захисні властивості шкіри. Не варто забувати про зовнішнє і про внутрішнє очищення. Якщо для зовнішнього очищення шкіри підійде різна доглядова косметика, то для очищення організму зсередини допоможе такий засіб як Лактофільтрум Еко®.

Лактофільтрум Еко® діє відразу в двох напрямках. Спочатку він за допомогою сорбенту лігніну виводить шлаки і продукти розпаду з організму. Препарат діє як «очищувач» організму, прибираючи з нього всілякі негативні наслідки важкої їжі, куріння, алкоголю. Після того, як організм очищений, Лактофільтрум Еко® вступає в творчу стадію і за допомогою пребіотика лактулози відновлює мікрофлору кишечника, створюючи в ньому здорове середовище. Корисні властивості Лактофільтрум Еко® допоможуть проводити також ефективну профілактику шкірних інфекційних захворювань, що дозволить попередити небажані наслідки від ослаблення імунітету шкіри. Лактофільтрум Еко® продається в формі таблеток, що дозволяє легко «підключити» препарат в допомогу своєму імунітету.

Пройти тест

НАЗАД