Schonen логотип

ГАРНА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

Детокс шкіри обличчя

Здоровий спосіб життя стає дедалі популярнішим. Люди прагнуть вживати натуральні продукти, частіше бувати на природі, більше рухатися. Однак через забруднення навколишнього середовища та низьку якість їжі навіть найсумлінніші прихильники ЗОЖу часто скаржаться на втому, проблеми зі сном і травленням, головний біль, землистий колір обличчя та темні кола під очима. Ці симптоми зазвичай свідчать про те, що організму загалом і шкірі зокрема потрібне «генеральне прибирання».

Що таке детокс і навіщо він потрібен?

Організм людини вміє самостійно знешкоджувати та виводити токсини. Для цього діє ціла «комунальна служба». Вдень і вночі печінка, кишечник, шкіра та інші органи та тканини працюють над виведенням всього зайвого. Однак якщо токсинів занадто багато, наприклад після перенесеної ГРВІ, святкового застілля, затяжного стресу тощо, ця команда може погано справлятися зі своїми обов’язками. Працювати краще їй допоможе цілеспрямований детокс – комплекс заходів щодо позбавлення від «сміття» та відновлення високої «працездатності» власних «комунальників» організму. Це дієта, достатні сон та фізична активність. Такий детокс періодично потрібен всім для зміцнення здоров’я та покращення зовнішнього вигляду. Позбавлення від токсинів відразу ж благотворно позначається на шкірі – вона стає чистою, свіжою, без висипів і запалень.

Основний резервуар накопичення токсинів – це кишківник. Тому і будь-який детокс, насамперед, повинен розпочинатися з очищення кишківника. Для цього створено спеціальний б’юті-сорбент – Лактофільтрум. Його широко і давно рекомендують лікарі-дерматологи для усунення різних проблем шкіри9.

У яких випадках допомагає програма детоксу?

Багато шкідливих речовин в організм потрапляють ззовні: з продуктів та питної води, які перенасичені невластивими їм хімічними речовинами. Однак крім цих шкідливих екзогенних речовин є ще й ендогенні, що утворюються всередині організму. Вони виникають у процесі обміну речовин (особливо при нестачі вітамінів та мінералів), а також внаслідок прийому ліків, паління, вживання алкоголю, неправильного харчування. У всіх цих випадках потрібна детокс-програма, вона допомагає організму очиститися.

Як детоксикація організму впливає стан шкіри

Детокс для обличчя

Детоксикація організму позитивно впливає стан шкіри. Ось кілька механізмів:

  • Токсини зазвичай концентруються в осередках запальних процесів. Після їхнього зв’язування та нейтралізації запалення минає, що сприяє загоєнню шкіри, зменшенню почервонінь.
  • Деякі методи детоксикації, особливо правильне харчування та застосування сорбентів, допомагають покращити стан печінки та кишківника, які відіграють ключову роль у порятунку організму від токсинів. Це сприяє очищенню пор шкіри та знижує ймовірність виникнення вугрів (прищів).
  • Детоксикація покращує загальний стан здоров’я, надає енергії, нормалізує функціонування всіх органів, зокрема шкіри. А якщо людина здорова, то її шкіра виглядає ідеально.

Детокс обличчя в домашніх умовах

Детокс обличчя – це процедури для виведення токсинів та продуктів життєдіяльності клітин, що знаходяться у глибині дерми, які пропонують у косметологічних клініках (пілінги, очищуючи маски, ультразвукові чистки, різноманітні апаратні процедури). У домашніх умовах чудово працюють для детоксу шкіри лазня (сауна) і дієта (розвантажувальні дні) – для очищення організму зовні і зсередини. Посилити позитивний результат допоможе додатковий прийом Лактофільтруму1-2. Адже коли чисто всередині, то чисто і зовні – шкіра сяє свіжістю.

19.12.2023

1. Інструкція з використання до дієтичної добавки Лактофільтрум.

2. Звіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Медведя №3/28-А-3963-20-564/404Е від 06.04.2021.

9. За даними призначень лікарів за спеціальностями. Pharmstandart.Pharmxplorer.

Рекомендуємо прочитати

Виды клетчатки

Клітковина – що це таке?

Клітковина – що це таке? Усі чули, що продукти харчування з клітковиною – це корисно для травлення, збереження стрункості фігури,

Клетчатка польза и вред

Користь або шкода клітковини

Користь або шкода клітковини На теренах інтернету є багато інформації про те, чим корисна клітковина. Але є відомості про шкоду