Експрес-детокс вдома

229

Як мінімум двічі на рік, під час зміни сезонів — восени і навесні, корисно проводити очищення. Правильна підготовка організму, якому невдовзі доведеться перелаштуватися з легкого, літнього режиму на важкий зимовий і навпаки, допоможе поступово увійти в потрібний — здоровий — режим нормального функціонування. Я виконую таку процедуру кілька разів на рік, адже знаю, що не вся їжа корисна. А найбільш шкідлива — перероблена їжа, консерви, кофеїн, алкоголь — взагалі, накопичується, даючи про себе знати через роки, проявляючись у вигляді хвороб. Справді здоровими і красивими ми почуваємося тоді, коли наше тіло сильне. Коли є бажання і можливість рухатися далі і більше. Це почуття безпосередньо залежить від того як ви доглядаєте за тілом: чим годуєте і як дбаєте про нього.

Щоб домашнє очищення та оздоровлення було успішним — нові звички варто заводити поступово. Для експрес-детоксу нам будуть потрібні: соковижималка і блендер, легкі для засвоєння продукти, які не містять гормонів, не сприяють зростанню дріжджових бактерій, допомагають виведенню токсинів — природні ентеросорбенти, а також пребіотики. Пребіотики також додають процесам очищення швидкості і спрямовують у потрібне русло.

Наша мета:

- Покращення травлення і допомога організму адаптуватися та перелаштуватися на новий режим харчування без втрат для здоров’я.

- Відновлення корисних бактерій у кишечнику, очищення від токсинів, накопичених у наших клітинах.

- Здорова, сяюча шкіра, а якщо очищення стане звичкою, ще й позбавлення від зайвих кілограмів!

- Зміцнення імунітету.

- Поєднання детокс-програми з сім’єю і роботою.

Отже розпочнемо. Перші корисні звички:

- Починаємо день зі склянки води, холодної чи теплої. Ще краще, якщо додати сік лимона.

- По можливості виключаємо або зводимо до мінімуму вживання алкоголю та кави в другій половині дня, червоного м’яса та цукру. Максимум 1 келих вина в день, риба і птиця, замість м’ясних напівфабрикатів, а підсолоджувати намагаємося медом, стевією чи натуральними сиропами.

- Приймаємо по 2 таблетки лактофільтруму тричі на день: вранці, для того щоб очистити ШКТ, вдень — підтримати здорову мікрофлору, ввечері — допомогти зв’язати і вивести з організму солі важких металів, алергени, алкоголь, холестерин, різні неорганічні та органічні сполуки, ендотоксини, екзотоксини і патогенну мікрофлору.

- Вводимо в раціон більше свіжих фруктів, овочів і горіхів.

НАЗАД