Бьюті-фінал

Детокс-експеримент: 21 день приємних змін

124

Друзі, усім привіт! Поспішаю поділитися з вами фінальними результатами свого б'юті-здоров'я-експерименту, який тривав 21 день. Останніми місяцями я приймала стільки таблеток, що було зовсім нескладно підлаштувати свій графік під графік прийому «Лактофільтруму ЕКО», була лише єдина маленька проблема - між прийомами препарату та їжею потрібно робити перерву на 1,5 години, тому доводилося вставати раніше, щоб день був довшим. Проте і це було легко.

До початку експерименту я нарікала на те, що відчуваю себе ледачим пиріжком: не можу прокинутися уранці і до першої години дня ходжу, мов зомбі. Зізнаюся, диво сталося не відразу. Та через два тижні я з подивом помітила, що прокидаюсь із першим звуком будильника і встаю з почуттям легкості, а не з бажанням убивати. Я досі продовжую лягати спати о 2 годині ночі. Адже до мене, як і до багатьох інших творчих людей, муза приходить уночі, тому доводиться працювати при світлі місяця. Але уранці я радію новому дню і цей приплив енергії мене вражає!

агублений кілограм, про який я розповідала раніше, так і не знайшовся. Напевно, ми з ним розпрощалися назавжди. Більше того, зараз я повернулася до своєї «літньої» ваги та розміру. Знаєте, у всіх дівчаток є «ті самі джинси», а у мене є «та сама сукня», у яку я завжди дуже складно уміщуюсь навіть за попередньої підготовки. У період з листопада по квітень я можу навіть і не мріяти його надягти, але сьогодні, у кінці грудня, воно сидить на мені ідеально, а це ох, який показник для мене!

І, нарешті, неймовірно приємний і найочевидніший показник з точки зору помітності - стан шкіри, який набагато покращився. Щоправда, перед поліпшенням мене спіткало фіаско: приблизно через тиждень після початку прийому препарату на обличчі з'явилися сильні висипання. Висипання під час чистки організму для мене не новина, тому я поставилася до них із розумінням, хоч і виглядали вони катастрофічно. Зараз стан покращився, загальний вигляд став значно кращим, уранці є рум'янець і я не виглядаю, як дитина підземелля. Майже всі висипання пройшли, нові не з'являються, тому до новорічної вечірки я вже буду красунею. Ще й стрункою J

Загалом на мені детокс-курс з «Лактофільтрумом ЕКО» спрацював ефективно, при цьому я ні в чому собі не відмовляла, продовжувала поїдати чізбургери та іноді пити вино на вечірках. Тому навіть не уявляю, яких класних результатів можна досягти, якщо взяти себе в руки. Напевно, це буде мій другий експеримент.

НАЗАД