Два тижні - політ чудовий!

200

Отже, я приймаю Лактофільтрум вже більше двох тижнів. Зазначу, що на цей час я призупинила курси інших препаратів-вітамінів та БАДів. Хоча приймати їх можна, але все ж краще не одночасно. Лактофільтрум приймають або за 1 годину до їди і прийому інших препаратів, або через 1,5 години після.

Я почала пити набагато більше води, навіть так — набагааааато. Змушувати себе не доводиться, організм сам просить пити. Мені здається, що я відчуваю легку спрагу навіть засинаючи і прокидаючись. Довелося принести в офіс улюблену домашню чашку на 750 мл (насправді це супниця, що в даному випадку мене хвилює найменше), тому що постійна біганина до кулера із звичайною 200-мілілітровою стала віднімати занадто багато часу.

Також я вже встигла випробувати і позитивний «побічний» ефект сорбенту — на одній вечірці частування на фуршеті були, мабуть, «так собі», тому що «так собі» невдовзі відчули себе мої подруги, покуштувавши кілька вегетаріанських канапок. Я ж насолоджувалася фуршетом разом з усіма, адже у мене був бонус — за дві години до вечірки я випила Лактофільтрум. І єдина з компанії розважалася до пізньої ночі!

До речі! Хотіла окремо розповісти про алкоголь — я не те, щоб часто випиваю, але робота в шоу-бізнесі і блогерське хобі мимоволі зробили з мене завсідницю вечірок, прем’єр та інших подій. Звучить може й привабливо та трохи самовдоволено, але насправді це частина робочих обов’язків, і на 90% таких заходів я мрію принести плед, знайти затишний куточок і виспатися!

А замість цього мені біля входу вручають келих, хапають за руку і починають обговорювати робочі питання. Так і трапляється, що зроблю ковток вина, другий, і якось сам собою реалізується вислів «алкоголь виводиться з організму за 21 день — тобто ніколи». Так ось, почавши приймати Лактофільтрум, я припиняю всі подібні «слово за словом — і келих порожній»; по-перше, не хочу витрачати на це потенціал препарату — йому і так є чим займатися в моєму організмі, а по-друге — сподіваюся зробити це звичкою.

Як підсумок, через два тижні прийому:

  1. шкіра помітно очистилася від запалень;
  2. незважаючи на огидний період міжсезоння, я бадьора, люблю людей і навіть встаю вранці раніше, щоб нафарбуватися. Очевидний результат Детоксу ;)
НАЗАД