Людмила Обухова

111

Напевно кожна мама дбайливо піклується про здоров'я своєї дитини з самого народження. Перш ніж давати дитині будь які ліки, я раджуся з фахівцями, і читаю завжди відгуки інших мам. У моєї доньки була порушена робота кишечника. Вперше нам прописали «Лактофільтрум® -Еко» коли дитині було півтора року.

Мені сподобалося, що таблетку можна легко розламати навпіл і подрібнити за допомогою ложки. Так я змогла додавати цей порошок в фруктове пюре, а дитина не помічала зміну смаку. В два з половиною роки дочка могла самостійно проковтнути половину таблетки, запиваючи водою. Препарат абсолютно позбавлений смаку, що дозволяє довго не вмовляти свою дитину випити ліки - напевно, один з небагатьох сорбентів, яким я можу нагодувати свою дитину без скандалів.

Наскільки я знаю, «Лактофільтрум® - Еко» створює оптимальні умови всередині дитячого організму для росту власних корисних бактерій, тим самим стимулює зміцнення імунітету - це дуже важливо для мене, як для матері, зміцнити внутрішній захист своєї дитини від хвороб, інфекцій, вірусів, які вона може підхопити в саду або в інших громадських місцях. Випорожнення дитини налагодилося, так як препарат відновлює мікрофлору кишечника. В цілому препаратом дуже задоволена, допомагає швидко і не завдає шкоди дитячому організму.

НАЗАД