Таблетки для студентки. Моє перезавантаження

177

Ще з шкільних часів мене турбувало питання проблемної шкіри.

Я намагалася вирішити цю проблему за допомогою масок, мазей, народних засобів, марнуючи свій час на непродуктивне лікування. Замазувала все тональним засобом і пудрою, роблячи своїй шкірі тільки гірше. Такі способи здавалися мені простіші  та зручніші. У школі це питання особливо гостро не стояло переді мною, тому що здавалося, що проблема підліткова і з часом пройде. До того ж, зовсім не хотілося відмовлятися від фаст фуду, газованої води, чіпсів, шоколаду та іншої шкідливої їжі. Однак в університеті проблема так і не зникала ...

Треба сказати, я прихильник натуральної краси та вважаю, чим менше косметики, тим краще. Слідуючи своїм принципам, стала шукати рішення для своєї проблеми, акцентуючи увагу на внутрішньому очищенні свого організму - на мій погляд, основна причина висипу - це неправильне харчування. Тому 2 тижні потому я вирішила переглянути багато своїх звичок: стала намагатися пити більше негазованої води, виключаючи шкідливу їжу зі свого раціону і почала приймати «Лактофільтрум® -Еко» три рази на день по дві таблетки. Останнє для мене несподівано виявилося найскладнішим ... Я не звикла дотримуватися строгих графіків - постійні вечірки і нічні посиденьки з однокурсниками і перекуси на льоту. Для правильного прийому «Лактофільтрум® -Еко» мені довелося перейти на більш регулярне харчування і ввести обов'язкові сніданки, якими я раніше нехтувала, поспішаючи в універ. Втім, в цьому був плюс - шлунок сказав мені за це "велике спасибі")).

А незабаром на мене чекав головний приз - шкіра помітно очистилася, з'явилася легкість в животі, травлення явно налагодилося!Тепер, прокидаючись вранці, я відчуваю легкість і безтурботність: не думаю про те, як замаскувати черговий прищик, та не  запізнююся на перші пари, витрачаючи час на ретельний, рясний мейкап і "шпаклівку" - а тому настрій бадьорий і піднесений! Результат очевидний!
НАЗАД