Тиждень перший

202

Усім привіт! Це я тут виглядаю з-за рогу зі своєю рубрикою «Полагодь своє здоров’я за 21 день». У нас із пігулками «Лактофільтрум Еко» для вас дві новини: хороша і погана, і я не знаю, з якою розпочати. Зазвичай я знаю, з якої — з поганої, щоб потім гарною новиною урівноважити враження. Але тут, я думаю, так не вдасться. Імовірно, якщо я вам спочатку розповім погану новину, ви подумаєте: «Ну його нафіг, не хочу я цього детоксу, картопля-фрі мені не заважає» і передумаєте. Тому, щоб ви одразу не втекли, я вам от що скажу — за тиждень я скинула рівно 1 кг живої ваги і це при тому, що їла 4 рази на день... мов слон! А тепер погана новина.

Погана новина полягає у тому, що на моєму обличчі з’явилися «прекрасні та чарівні» висипи, які зовсім мене не радують, але є показником того, що «Лактофільтрум» насправді працює. Колись давно я зрозуміла для себе одну річ — якщо робиш чистку організму і тебе починає безжально обсипати, то, швидше за все, вся та гидота і токсини, які накопичувалися в організмі, почали виходити усіма можливими способами, а на це передусім реагує шкіра. Принаймні, на мені ця закономірність працює на всі 100. Тому це з одного боку новина погана, адже обличчя підлітка на тридцятирічній тітці аж ніяк не радує. А з іншого боку — новина досить хороша, адже це показник ефективності засобу.

Від неоднозначних новин переходимо до очевидних і прекрасних результатів. Отже щодо тих 1000 грамів ваги, яких я дорогою десь позбулася. Справа у тому, що препарат «Лактофільтрум» необхідно приймати 3 рази на день, за годину-півтори до їди або після прийому їжі. Тобто виходить, що вам слід постійно дивитися на годинник. На кожні півтори години я ставила нагадування в телефоні «поїсти» і «випити», тому або жувала щось, або шаруділа блістером. У якийсь момент я зловила себе на думці, що постійно і багато їм, тому що холодно і, тому що справді постійно думаю про їжу. Одного ранку я пересилила себе, набралася мужності, дістала з-під ліжка ваги і, міцно заплющивши очі, стала на них. А потім стала ще раз і ще. Опісля перевірила на правдивість і переконалася, що таки так, кілограма немає, хоча мені здавалося, що за тиждень я наїла цілих шість. Я знаю, що це може бути просто зайва рідина, але, чорт забирай, це так приємно! Особливо, якщо врахувати, що постійно хочеться їсти, у чому я собі, власне, не відмовляю.

Загалом, бій нерівний досі, адже втрачений кілограм — це, звичайно, добре, але почервоніння на обличчі все ж видно більше. Почекаємо, що у нас буде далі. Проте, якщо я схудну ще на кілограм-другий, то можна трошки густіше нанести тональний крем і почекати, доки шкіра зрозуміє, що взагалі-то у нас тут взято курс на красу!

НАЗАД