Турбота про шкіру зсередини

208

Я ніколи не могла похвалитися ідеальною шкірою. Подивишся в сторону снікерса або смажених крилець - вона ніби вже знає що її чекає, і відповідає то почервонінням, то виникають інші проблемні висипання. Як результат, регулярне використання тонального крему стало просто необхідністю. А все ж хотілося б, щоб шкіра частіше дихала.

Отже, я в процесі прийому « Лактофільтрум®-Еко» тричі на день. Хочу відразу акцентувати увагу, крім легкої дієти у вигляді обмежень на смажене, консервоване і алкоголь (червоне вино не береться до уваги), я додала до вже звичних темно-коричневих з біло-сірими вкрапленнями таблеток по капсулі Омега-3, щоб посилити ефект очищення і живлення шкіри.

Приємний бонус не змусив себе чекати - вдається проводити робочі дні та зустрічі тільки протерши шкіру тоніком - і ніяких тонуючих засобів в більшості випадків. На радощах, я більше тренуюсь та гуляю на свіжому повітрі. Тому що кисень - кращий додатковий спа для шкіри. Перехід на зимовий раціон, зміна температури і курс прийому пребіотиків прижилися разом відмінно. Спостерігаємо далі.

НАЗАД