Знайомство

212

Привіт, мене звуть Даша, мені 27 років і я працюю в піар-відділі компанії (тут повинно пролунати «Привіт, Даша!» і мляві хлопки).

Мій вбудований «маніяк ЗСЖ» давався узнаки ще зі шкільних років: у десятому класі я перестала їсти цукор — начиталася про його шкоду для жіночого організму, і обурено хмурилась, коли бабуся пропонувала бутерброд з ковбасою. Дивлячись, як на перервах однокласники запивають чіпси кока-колою або одногрупники полірують свій гастрит так званою піцою з кіоску за рогом (читайте: сплющеними коржиками, облитими кетчупом і майонезом), я тільки хмикала. У студентські роки «підсіла» на вівсянку вранці, перестала їсти м’ясо, зате захопилася кавою, щоправда, тут я себе виправдовую тим, що вона тренує судини і серцевий м’яз. Сподіваюся, це не вигадки британських вчених.

Зараз я п’ю святі півтора літра води в день (якщо трапляється кава або алкоголь — то всі два), їм багато сезонних овочів, фруктів і зелені. Щоправда, в обідній час налягаю на слойку і печиво, а також не ігнорую цукерки, якими нас справно постачають клієнти офісу. З фізкультурою, на жаль, зав’язала, отримавши шкільний атестат. Краєчком свідомості я розуміла, що мої харчові звички далекі від зразкових, і що час започаткувати нову традицію — регулярний детокс організму. Проте, якось неохоче думалось у цьому напрямку.

І раптом отримала відразу два стусани: по-перше, мене обсипало на стільки щедро, як обсипало тільки під час ПМС у підлітковому віці! (Знаєш, Всесвіте, я не це маю на увазі, коли зітхаю, що мені вже не п’ятнадцять!) Я негайно узялася за дарсонваль і маски з ефектом підсушування, але розуміла, що проблема всередині, і вилікувати зовнішні запалення недостатньо — слід чистити організм від токсинів. І тут настало «по-друге»: мені потрапив до рук Лактофільтрум, до складу якого входить сорбент (всмоктує та виводить токсини і всілякий непотріб) і пребіотики (нормалізують корисну мікрофлору, що особливо важливо в період застуд, оскільки, по суті, вона і є нашим імунітетом). Я почала курс — 21 день буду приймати по 2 таблетки тричі на день, між прийомами їжі. За цей час мій організм має очиститися від токсинів, що обов’язково відобразиться на шкірі і самопочутті.

Розповім про перші враження: таблетки солоденькі, не противно позбавлені смаку, як деякі гелі-сорбенти, які напевно всім доводилося їсти ложками після немитих абрикосів. На травлення Лактофільтрум ніяк не вплинув. Тримаю пачку вдома та пачку в робочому столі — іноді сиджу допізна і вечірню «дозу» приймаю в офісі. Висипання на щоці заживають досить бадьоро, за три дні майже все пройшло — і, сподіваюся, я попрощалася з цим надовго!

НАЗАД