ТЕСТ ЗДОРОВ'Я ШКІРИ

ВІДПОВІДАЙ НА ПИТАННЯ ТЕСТУ І ДІЗНАЙСЯ, ЯК СТАН ШКІРИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕЖИМУ ХАРЧУВАННЯ

ПОЧАТИ
Ваш результат

Всі елементи «SOS» твого кишечника у тебе на обличчі! Скористайся нашими порадами і пройди детокс-програму «21 день» від Лактофільтрум® ЕКО. Щоденні поради допоможуть тобі очистити організм і вивести токсини, поліпшивши стан шкіри.

ДIЗНАТИСЬ ПРО ПРОДУКТ

Ваш результат

В цілому, твоє харчування можна оцінити на міцну четвірку, але іноді ти дозволяєш собі зайве, звідси і деякі проблеми зі самопочуттям, і не найсвіжіший зовнішній вигляд вранці. Пий більше води, їж менше консервантів та жирної їжі. Вивести токсини з організму і поліпшити стан шкіри допоможе детокс-програма Лактофільтрум® ЕКО «21 день». Дій, інакше скоро організм від скарг перейде до погроз.

ДIЗНАТИСЬ ПРО ПРОДУКТ

Ваш результат

Ти досконалість! Продовжуй у тому ж дусі. Якщо відчуваєш, що з настанням весни організму потрібні додаткові сили та енергія, спробуй нормалізувати кишкову мікрофлору і вивести токсини, що накопичилися, скориставшись порадами детокс-програми Лактофільтрум® ЕКО «21 день».

ДIЗНАТИСЬ ПРО ПРОДУКТ

ТВІЙ ЗВИЧАЙНИЙ СНІДАНОК — ЦЕ... ? ПИТАННЯ 1
СКІЛЬКИ СКЛЯНОК ВОДИ ТИ ВИПИВАЄШ ПРОТЯГОМ ДНЯ? ПИТАННЯ 2
ЯК ЧАСТО «БАЛУЄШ» СЕБЕ ФАСТФУДОМ? ПИТАННЯ 3
ЯК ЧАСТО ТИ ПОМІЧАЛА, ЩО ПІСЛЯ ЖИРНОГО, СМАЖЕНОГО, СОЛОДКОГО АБО ПІСЛЯ АЛКОГОЛЮ НА ОБЛИЧЧІ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ВИСИПАННЯ? ПИТАННЯ 4
ЧИ БУВАЮТЬ У ТЕБЕ АЛЕРГІЧНІ РЕАКЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ З ЇЖЕЮ (СВЕРБІЖ, ПОЧЕРВОНІННЯ, ВИСИПАННЯ)? ПИТАННЯ 5
НАЙЧАСТІШЕ ЗРАНКУ ТИ ПОЧУВАЄШСЯ ПИТАННЯ 6
ТЕБЕ ТУРБУЮТЬ БОЛІ В ЖИВОТІ, ТЯЖКІСТЬ ПІСЛЯ ЇЖІ, ПОРУШЕННЯ СТУЛУ АБО ІНШІ СИМПТОМИ ПОРУШЕННЯ РОБОТИ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ? ПИТАННЯ 7
ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ ТВІЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ВРАНЦІ? ПИТАННЯ 8
ЯК ЧАСТО ТИ КОРИСТУЄШСЯ ТОНАЛЬНИМ КРЕМОМ, ПУДРОЮ? ПИТАННЯ 9