Як це працює

Що потрібно знати про шкіру

Помилково думати, що висипання, сухість або інші проблеми на шкірі минуть самостійно. По-справжньому красива і здорова шкіра залежить від здоров'я кишечника.

  Порушення функції кишечника, дисбактеріоз можуть провокувати вугровий висип, алергічні висипання на шкірі, пігментацію, лущення, почервоніння та інші проблеми.

  Якщо у вас є такі проблеми, пройдіть тест і знайдіть варіант вирішення.

  Сучасний інноваційний препарат подвійної дії Лактофільтрум® ЕКО чинить комплексну дію на організм, відновлюючи баланс мікрофлори кишечника та шкіри, зменшуючи токсичне навантаження, препарат сприяє оздоровленню шкіри і поверненню природної краси.

  Лактофільтрум® ЕКО містить дві активні речовини:

  • сорбент, який очищає та виводить токсини з організму;
  До складу Лактофільтрум® ЕКО входить натуральний сорбент — лігнін.

  Лігнин — натуральний сорбент, який зв'язує і виводить з організму токсини, хвороботворні бактерії, алергени, шлаки. Лігнин у складі Лактофільтрум® ЕКО виробляється з хвойних порід деревини відповідно до світових стандартів якості. Лігнин у 2500 разів ефективніше активованого вугілля*. Лігнин широко використовується у медицині як сорбент. Наукові дослідження показують, що лігнін також має імунотропну, протизапальну та противірусну дію.

  • пребіотик, який відновлює мікрофлору кишечника.
  Функцію пребіотика у складі Лактофільтрум® ЕКО виконує лактулоза, яка сприяє відновленню власної корисної мікрофлори кишечника і шкіри і до того ж має імунотропні властивості.

  Як працює Лактофільтрум

  Лактофільтрум® ЕКО Здоровий кишечник — красива шкіра!

  10 причин обрати Лактофільтрум

  1. Лактофільтрум - це ефект одночасно двох препаратів: ентеросорбенту + пребіотика. Лігнін очищає і виводить токсини, лактулоза відновлює баланс мікрофлори.
  2. Лактофільтрум у 2500 разів ефективніший за активоване вугілля по сорбції шкідливих бактерій і токсинів.

  1. Лактофільтрум не ушкоджує слизову оболонку шлунково-кишкового тракту, та, на відміну від активованого вугілля й інших сорбентів, може бути рекомендований для тривалого прийому.
  2. Лактофільтрум не викликає запорів навіть при тривалому курсі вживання.

  1. Лактофільтрум допомагає успішно впоратися з дисбактеріозом кишечника. Результат - поліпшення загального самопочуття та міцний імунітет.
  2. Лактофільтрум допомагає вирішити проблеми зі шкірою, які пов'язані з дисбактеріозом шкіри та кишечника. Поліпшення стану шкіри помітне вже через 4 тижні (підтверджено 80% жінок).
  1. Лактофільтрум можна приймати вагітним жінкам та матерям-годувальницям, оскільки цей препарат є абсолютно безпечним.
  2. Лактофільтрум можна приймати навіть маленьким дітям! Що особливо важливо для малюків, які страждають на алергію і дерматити.

  1. Лактофільтрум чудово підходить для курсів детокс-програм.
  2. Лактофільтрум, завдяки своїй комплексній дії, бореться з алергічними висипаннями на шкірі, швидко виводить з організму алергени, а також допомагає позбутися свербіння.

  Як приймати препарат

  • приймати за 1-1,5 години до або після їжі і прийому лікарських препаратів.

  Дозування:

  • по 2-3 таблетки 3 рази на день, запиваючи достатньою кількістю води. Таблетку можна подрібнити.

  Курс прийому

  • 21 день для відновлення здорової і красивої шкіри.
  • від 14 днів або за рекомендацією лікаря — при інших показаннях.

  Препарат може застосовуватися в комплексній терапії з іншими лікарськими засобами, при дотриманні правил прийому. Можна застосовувати під час вагітності та в період годування груддю.

  Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

  ЗАВАНТАЖИТИ ІНСТРУКЦІЮ