Інструкція

Дієтична добавка Лактофільтрум
Lactofiltrum

активні інгредієнти:

лігнін харчовий – 342,11 мг,

лактулоза – 101,01 мг.

Допоміжні речовини: фруктоолігосахарид, картопляний крохмаль, стабілізатори натрію кроскармелоза та магнію стеарат.

Лактофільтрум – це добре збалансоване поєднання сорбента та пребіотика, що сприяє зниженню внутрішньої інтоксикації організму, різних її проявів (в т. ч. у вигляді алергічного, атопічного та себорейного дерматитів), а також нормалізації роботи кишечника шляхом відновлення балансу мікрофлори.

До складу Лактофільтрум входить:

 Лігнін — клітковина, ентеросорбент природного походження який має високу сорбційну активність та детоксикаційну дію. Лігнін зв’язує в кишечнику і виводить з організму патогенні (шкідливі) бактерії, бактеріальні токсини та продукти їх життєдіяльності, інші алергени, алкоголь, аміак, солі важких металів, а також надлишок деяких продуктів обміну речовин, зокрема білірубін, холестерин, гістамін, серотонін, сечовину, інші метаболіти, що відповідальні за розвиток внутрішньої інтоксикації організму та проявів у вигляді дерматозу.

Лактулоза, сприяє росту корисних бактерій та зменшує кількість шкідливих бактерій в кишечнику; Лактулоза є пребіотиком, що нормалізує роботу кишечника завдяки підтримки здорового балансу кишкової мікрофлори; покращує засвоєння кальцію який стимулює розвиток біфідо-і лактобактерій, сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів, правильному засвоєнню вітамінів, мікро- і макроелементів, а також активно стимулює неспецифічний імунітет.

Рекомендовано застосовувати у якості  додаткового джерела нерозчинних харчових волокон (лігніну) та пребіотика (лактулози) з метою відновлення балансу мікрофлори кишечника. Зменшуючи токсичне інтоксичне навантаження.  Лактофільтрум сприяє оздоровленню шкіри та покращенню стану при:

-Алергічних захворювань та їх шкірних проявах (атопічний дерматит, кропив’янка, харчова алергия);

-Акне та інших запальних захворювань шкіри;

-Алкогольних інтоксикаціях;

-Дісбіоз внаслідок антибіотикотерапії (дисбактеріозі кишечника та бактеріальному вагінозі);

-Порушення роботи шлунково – кишкового тракту (синдромі подразненого кишечника та ін.);

-Отруєннях різного походження.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

рекомендовано вживати

Дітям від 3 років до 7 років: по 1 таблетці 3 рази на день

Дітям від 8 років до 12 років: по 1-2 таблетки 3 рази на день

Дорослим та дітям від 12 років: по 2-3 таблетки 3 рази на день­­­.

Таблетку слід вживати за 1-1,5 години до або після прийому їжі. Для дітей молодшого віку рекомендовано таблетку попередньо подрібнити, змочити її питною водою кімнатної температури і вжити як пастоподібну суміш.

Рекомендований курс споживання 14-21 дні. Необхідність повторних курсів узгоджується з лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

застосування під час вагітності та в період годування груддю не рекомендовано.

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря. Не перевищувати вказаної добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для Вас.

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 0 ºС до 25 ºС в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 3 роки.

Дата виробництва, номер партії, краще спожити до кінця: вказано на упаковці.

Виробник: Elephant Co.d.o.o/Елефент Ко.д.о.о., Республіка Сербія, тел. +381 (11) 331 – 70 – 25 для “Дельта Медікел” Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН 8001, Швейцарія

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 593-33-55.

Представник в Україні: Представник «Дельта Медікел», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

 

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один із наших досвідчених експертів охоче надасть вам зворотний зв'язок у найкоротші терміни.