Чисто зовні,
коли чисто зсередини

Як проявляються порушення роботи кишечника на шкірі?

токсини

алергени

продукти травлення

бактерії

шкідливі гази

НАСЛІДОК

прищі, чорні цятки, підвищена жирність

почервоніння

лущення
погіршення тону, пігментні плями

ознаки передчасного старіння

сухість

Кишечник та шкіра

Наш кишечник схожий на дрібненьку сітку, отвори якої настільки малі (менше одного нанометра), що «погані» молекули з їжі просто не здатні в них «протиснуться». У нормі все погане зазвичай виходить назовні природним шляхом разом із залишками їжі.

Іноді через різні причини кишечник стає більш проникним, і тоді токсини, алергени, а також хвороботворні мікроорганізми легко долають бар’єр і всмоктуються з кишечника в кров. Далі запускаються імунні механізми, наслідком яких можуть стати різноманітні висипання на шкірі.

«Дирявий кишечник» — спрощений термін, що означає збільшення кишкової проникності (КП).

Що призводить до підвищеної кишкової проникності?

  • Людина може успадкувати від своїх батьків «неправильні гени» «слабкого» кишечника.
  • Недостатнє виділення шлункового соку. Такий стан може бути як уродженим (успадкованим), так і набутим. Простий лабораторний аналіз може підтвердити гіпотезу лікаря. У нормі соляна кислота, а це головний компонент шлункового соку, вбиває більшість бактерій. Коли її не вистачає, мікроорганізми осідають на стінках кишечника та підвищують його проникність.
  • Тривале запалення в кишковій стінці (наприклад, при глютенової непереносимості) може спричинити її набряк та збільшити «пористість». Як пускові фактори можуть послужити певні продукти харчування (харчова непереносимість), патогенні мікроорганізми, грибки та паразити. Часто погано підібрана дієта викликає кишкові спазми, які ми навіть можемо не відчувати зовсім. Тим не менш, через підвищений тиск стінки розтягуються, а це призводить до збільшення діаметра «пор» і проникності.
  • Печінка відповідає за знешкодження всіх токсинів в організмі. Коли її роботу порушено, наприклад, після перенесеної хвороби, частина поганих молекул, незнешкодженних в печінки, зі струмом крові потрапляє назад у кишкову стінку і знову ж таки – підвищує її проникність. Виходить замкнене порочне коло.

Також На розвиток стану «дирявого кишечника» впливають: «стресові» розлади; застосування нестероїдних протизапальних препаратів; вагітність; дія поверхнево активних речовин (жовчних кислот і дієтичних факторів, зокрема, емульгаторів), що підвищують проникність стінки кишки.

Харчова алергія дуже часто пов’язана з  підвищенною проникнистю кишечнику.

ЯК ВИГЛЯДАЄ КИШЕЧНИК ПРИ АЛЕРГІЇ

нормальний кишечник

«дирявий кишечник»

ЯК ВИГЛЯДАЄ ШКІРА ПРИ АЛЕРГІЇ

Чисто зовні, коли чисто зсередини

Погіршується стан шкіри. Загострюються дерматологічні захворювання (акне, атопічний дерматит, алергічний дерматит, себорейний дерматит, екзема та ін)

шкідливі речовини, імунні комплекси через кров та лімфу потрапляють до шкіри

Мозок обирає, що ми їмо

Токсини, алергени, продукти травлення накопичуються у кишечнику, може порушуватися мікробіота

з кишечника шкідливі речовини всмоктуються у кров

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один із наших досвідчених експертів охоче надасть вам зворотний зв'язок у найкоротші терміни.