Schonen логотип
Лактофильтрум logo

КРАСИВА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

КРАСИВА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

Питання та відповіді

Лактофільтрум сприяє покращенню стану шкіри, а також її оздоровленню при алергічних та дерматологічних захворюваннях (атопічний дерматит, кропив’янка, харчова алергія), акне (вугрова хвороба).

Дітям від 3 років до 7 років – по 1 таблетці 3 рази на день, дітям від 8 років до 12 років – по 1-2 таблетки 3 рази на день, дітям віком від 8 років до 12 років – по 1-2 таблетки 3 рази на день, дітям від 12 років та дорослим – по 2-3 таблетки 3 рази на день.

Таблетку слід приймати, запиваючи водою, за 1-1,5 години до або після їди.

Для малюків рекомендується таблетку попередньо подрібнити, змочити її питною водою кімнатної температури та вживати як пастоподібну суміш.

Курс прийому 14-21 день, якщо лікар не призначив інакше. Необхідність повторних курсів узгоджується з лікарем.

Лактофільтрум покращує стан системи травлення, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин, алергенів, продуктів розпаду з кишківника. У такий спосіб він покращує стан шкіри, зокрема і при прищах.

Лактофільтрум показаний при отруєннях різного походження, зокрема тих, що супроводжуються діареєю. Лактофільтрум є сорбентом, це не антидіарейний засіб. Необхідно знати причину виникнення діареї.

Правильне харчування, особливо споживання достатньої кількості клітковини – натуральних харчових волокон, що входять до складу Лактофільтруму, допомагає у боротьбі з целюлітом.

Дуже часто здуття живота може бути спричинене порушенням мікрофлори кишечника. Лактофільтрум нормалізує роботу кишечника як сорбент. Також він є пребіотиком, який сприяє збільшенню кількості корисних бактерій у кишечнику.

Лактофільтрум містить три компоненти. Лігнін зв’язує та виводить з кишечника шкідливі бактерії, бактеріальні токсини, алергени та інші шкідливі речовини. Лактулоза нормалізує перистальтику кишечника, забезпечує своєчасне виведення з нього продуктів обміну речовин, зокрема шкідливих речовин, які адсорбувалися на лігніні. Фруктоолігосахариди посилюють ріст корисних біфідобактерій та лактобактерій, а зростання потенційно патогенних бактерій пригнічують.

Лактофільтрум можна давати дітям віком від 3 років.

Очищення кишківника – перший крок до поліпшення стану шкіри. При цьому краще працює вся дезінтоксикаційна система організму, покращується травлення, шкіра стає свіжішою та чистішою.

Лактофільтрум показаний при алкогольних інтоксикаціях (отруєннях).

Правильне харчування, зокрема споживання достатньої кількості клітковини – натуральних харчових волокон, що входять до складу Лактофільтруму, допомагає схуднути.

Лактофільтрум рекомендується приймати після завершення курсу антибіотика.

Лактофільтрум нормалізує роботу кишечника, запобігаючи розвитку закрепів. Прямої проносної дії не має.

Так, Лактофільтрум допомагає в комплексній корекції акне.

Лактофільтрум немає сенсу приймати при молочниці.

Лактофільтрум показаний при отруєннях різного походження, зокрема тих, що супроводжуються нудотою та блюванням. Лактофільтрум – це сорбент, а не протиблювотний препарат. Необхідно знати причину виникнення нудоти та блювання.

Можна. Лактофільтрум є сорбентом, тому він поглинає токсини і надлишок соляної кислоти, яка є причиною печії. Слід пам’ятати, що Лактофільтрум не є препаратом від печії.

При больових відчуттях потрібно звернутися до лікаря для з’ясування причини.

Якщо немає ніяких захворювань, необхідно починати з очищення кишечника від шкідливих речовин, які в ньому накопичилися. Потім важливо нормалізувати перистальтику та мікрофлору кишечника. Всі ці завдання чудово допомагає виконувати Лактофільтрум.

Для нормальної роботи кишечника дуже важливо вживати достатньо харчових волокон. Для цього потрібно оптимізувати свій раціон, їсти більше овочів і фруктів. Також з цією метою можна приймати Лактофільтрум.

Для відновлення роботи кишечника після прийому проносних або після діареї (проносу) необхідно нормалізувати його мікрофлору. Для цього потрібен пребіотик – натуральні харчові волокна для розмноження корисних лакто- та біфідобактерій. Такі волокна-пребіотики має у своєму складі Лактофільтрум. Якщо послаблення кишечника ще не минуло, можна розпочати приймати пробіотик.

  1. Інструкція з використання до дієтичної добавки Лактофільтрум.
  2. Звіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Медведя №3/28-А-3963-20-564/404Е від 06.04.2021.
Логотип Лактофильтрум