Schonen

Питання та відповіді

Лактофільтрум нормалізує роботу кишечника, запобігаючи розвитку закрепів. Прямої проносної дії не має.

Можна. Лактофільтрум є сорбентом, тому він поглинає токсини і надлишок соляної кислоти, яка є причиною печії. Слід пам’ятати, що Лактофільтрум не є препаратом від печії.

При больових відчуттях потрібно звернутися до лікаря для з’ясування причини.

Лактофільтрум показаний при отруєннях різного походження, зокрема тих, що супроводжуються діареєю. Лактофільтрум є сорбентом, це не антидіарейний засіб. Необхідно знати причину виникнення діареї.

Дуже часто здуття живота може бути спричинене порушенням мікрофлори кишечника. Лактофільтрум нормалізує роботу кишечника як сорбент. Також він є пребіотиком, який сприяє збільшенню кількості корисних бактерій у кишечнику.

Лактофільтрум показаний при отруєннях різного походження, зокрема тих, що супроводжуються нудотою та блюванням. Лактофільтрум – це сорбент, а не протиблювотний препарат. Необхідно знати причину виникнення нудоти та блювання.

Якщо немає ніяких захворювань, необхідно починати з очищення кишечника від шкідливих речовин, які в ньому накопичилися. Потім важливо нормалізувати перистальтику та мікрофлору кишечника. Всі ці завдання чудово допомагає виконувати Лактофільтрум.

Для нормальної роботи кишечника дуже важливо вживати достатньо харчових волокон. Для цього потрібно оптимізувати свій раціон, їсти більше овочів і фруктів. Також з цією метою можна приймати Лактофільтрум.

Для відновлення роботи кишечника після прийому проносних або після діареї (проносу) необхідно нормалізувати його мікрофлору. Для цього потрібен пребіотик – натуральні харчові волокна для розмноження корисних лакто- та біфідобактерій. Такі волокна-пребіотики має у своєму складі Лактофільтрум. Якщо послаблення кишечника ще не минуло, можна розпочати приймати пробіотик.

лактофильтрум лого