Детокс-программа для шкіри

Часто недоліки шкіри маскують косметикою, але це не вирішення проблеми

Детокс-програма допоможе очистити організм та повернути шкірі здорове сяйво

Приймай 2-3 табл Лактофільтрум 3 рази на добу за 1-1,5 години до або після їжі

П’ЄМО ВОДУ!

Під час детоксу необхідно випивати 1,5 -2л негазованої води щодня. Це сприяє виведенню токсинів, підвищує зволоженість шкіри, її пружність.

ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ

Не лягай спати з косметикою

Очищуй обличчя зранку та ввечері спеціальними засобами, ретельно змиваючи іх водою

Використовуй косметичні  засоби для догляду за шкірою (зволоження, живлення або засоби для проблемної шкіри, в залежності від індивідуальних потреб)

ОБИРАЄМО ПРАВИЛЬНІ ПРОДУКТИ

Виключи консервовані, копчені продукти, напівфабрикати, штучні ароматизатори, барвники. Зменшуємо кількість солодощів та мучних виробів.  Віддаємо перевагу сезонним овочам, фруктам, сухофруктам, меду замість цукру.

Раціон має бути сбалансованим

СЛІДКУЄМО ЗА РЕЖИМОМ ХАРЧУВАННЯ

Їж 3-4 рази на день, але не пізніше ніж 3 години до сну.

НЕ НЕХТУЙ МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ’ЯМ!

Обирай свої думки так само, як обираєш які тобі  взути сьогодні туфлі, або може зручніше піти у кросівках? Обирай свої думки так само, як обираєш якою дорогою піти  до магазину, в залежності від погоди, як обераєш овочі на ринку або емодзі у мессенджі .

Пам’ятай, що вибір є завжди, іноді просто треба його знайти (подивитися ширше, або уважніше). Обирай позитивне.  Позитивне мислення збільшує кількість ендорфінів – «гормону щастя», який має вплив а імунітет.

Спробуй навчитися медітаціям.

ЗДОРОВИЙ СОН

Намагайся спати не менш ніж 8 годин на добу.  Якісний сон дуже важливий для відновлення організму , в тому числі і шкіри.

Спи у приміщенні зі свіжим, прохолодним повітрям та виключеним світлом.

БІЛЬШЕ РУХАЙСЯ

Фізичні навантаження покращують кровообіг,  живлення шкіри відбувається інтенсивніше, шкіра насичується киснем, а шлаки , токсини та зайва рідина виводяться швидше.

Будь-які види спорту, біг та регулярні прогулянки на свіжому повітрі матимуть позитивне відображення на твоєї шкірі.

ДИХАЙ!

Пам’ятай, що шкіра – це другий орган дихання. Намагайся проводити більше часу на свіжому повітрі, спробуй щоденні прогулянки перед сном, або вранці, чи просто відкривай вікна та роби зарядку (кровоток покращиться , газообмін через шкіру стане більш інтенсивним, отже активуються й процесси відновлення та живлення шкіри)

1. Збір, використання та мета обробки

Компанія DELTA MEDICAL збирає, обробляє та використовує інформацію, що надається Вами у Реєстраційній формі (далі – «Персональні дані») з метою відповіді на Ваші запити, розповсюдження повідомлень, тематичних і рекламних розсилок, а також проведення досліджень ринку, в тому числі статистичних та опитувань (за допомогою пошти та/або електронних засобів зв’язку), пов’язаних з діяльністю і товарами компанії DELTA MEDICAL.

2. Згода

Підписанням форми надання Персональних даних разом із ознайомленням із даними Загальними умовами, Ви надаєте однозначну згоду на:

збір, використання, обробку та/або передачу Ваших персональних даних згідно мети збору, використання та/або передачі, що визначені п. 1 даних Загальних умов в розумінні положень Загального регламенту про захист даних (General Data Protection Regulation, GDPR; Regulation (EU) 2016/679), а також національного законодавства що регулює захист персональних даних.

Ви повідомлені про включення Ваших персональних даних до нашої бази персональних даних та належним чином повідомлені про права суб‘єкта персональних даних (зокрема щодо збору, обробки та/або передачі Ваших персональних даних), а саме:

· знаєте про джерела збирання Ваших персональних даних з боку DELTA MEDICAL;

· можете отримувати інформацію про умови надання доступу до Ваших персональних даних, зокрема про третіх осіб, яким передаються такі дані у відповідності до чинного законодавства;

· маєте право на доступ до своїх персональних даних за умови дотримання вимог з безпеки інформації DELTA MEDICAL;

· маєте право на отримання інформації згідно запиту про те, чи обробляються Ваші персональні дані та інформацію про зміст таких персональних даних;

· маєте право пред‘являти DELTA MEDICAL вимогу про заперечення проти обробки своїх персональних даних;

· право на вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних, якщо вони є недостовірними або незаконно обробляються;

· маєте право на захист своїх персональних даних від незаконного обробки, випадкової втрати, знищення, пошкодження, у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

· маєте право на звернення зі скаргами на некоректну/неправомірну обробку своїх персональних даних до суду та застосування правового захисту;

· маєте право на внесення застереження стосовно обмеження прав на обробку персональних даних;

· право на відкликання даної згоди;

· право на ознайомлення із механізмом автоматичної обробки персональних даних.

Ви добровільно надаєте згоду на отримання рекламної та іншої інформації, а також пропозицій від DELTA MEDICAL та наших партнерів електронною поштою, соціальними мережами (Viber, Instagram, WatsApp, Facebook тощо) або телефоном.

3. Розкриття даних для технічної обробки

Оскільки DELTA MEDICAL є групою компаній, Ваші персональні дані можуть бути передані до одного з партнерів DELTA MEDICAL і можуть оброблятись для досягнення мети, зазначеної у частині 1 даних Загальних правил (зокрема, для транскордонної передачі персональних даних). Дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних, проте DELTA MEDICAL працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту персональних даних для забезпечення відповідного рівня захисту персональних даних у відповідності до вимог та правил Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв‘язку з автоматизованою обробкою персональних даних.

4. Доступ до персональних даних та їх безпека

Доступ до Ваших персональних даних буде наданий лише уповноваженим працівникам DELTA MEDICAL та партнерів у відповідності до мети, зазначеної частиною 1 даних Загальних правил, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. DELTA MEDICAL використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

5. Правильність персональних даних, внесення змін та відмова від згоди

DELTA MEDICAL не здійснює перевірку Ваших персональних даних, що надані Вами DELTA MEDICAL та не несе відповідальності за їх правильність перед третіми особами у разі їх правомірної передачі. Ви маєте право доступу до Ваших персональних даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до Ваших персональних даних, їх видалення або блокування чи знеособлення у відповідності до прав суб‘єкта персональних даних визначених частиною 2 даних Загальних правил. Ви, як суб‘єкт персональних даних можете в будь-який час відмовитися від згоди на обробку персональних даних, наданою Вами за цими Загальними правилами.

6. Інформація про контактну особу DELTA MEDICAL

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до Ваших персональних даних для їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з Вашими персональними даними, побажання щодо відмови від отримання інформувань від DELTA MEDICAL, або у разі бажання відмови від Вашої згоди на обробку персональних даних, їх блокування чи видалення, — будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за телефонними номерами або надсилайте відповідне звернення, керуючись контактною інформацією, наведеною на цьому сайті.

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один із наших досвідчених експертів охоче надасть вам зворотний зв'язок у найкоротші терміни.