Schonen логотип
Лактофильтрум logo

КРАСИВА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

КРАСИВА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

Детокс программа

Часто недоліки шкіри маскують косметикою, але це не вирішення проблеми

Нерівний тон шкіри, вона якась сіра, є почервоніння, вугрові висипання, темні кола під очима… А в очах немає блиску та запалу, пригнічує занепад сил… Шоколадка чи тістечко допомагає ненадовго… Впізнаєте себе в цьому «портреті»?

Так може виглядати людина, організм якої не справляється з виведенням токсинів. Це буває після перенесеної хвороби, при високих навантаженнях та регулярних стресах, при недосипанні та неправильному раціоні. Отже, необхідна детокс-програма – комплекс простих і всім доступних заходів для зміни харчування, щоб очистити організм та поліпшити зовнішній вигляд, зокрема стан шкіри.

Допоможе очистити організм та повернути шкірі здорове сяйво

Упаковки Лактофильтрум на 30 и 60 таблеток

Приймай 2-3 табл Лактофільтрум 3 рази на добу за 1-1,5 години до або після їжі

Основа детокс-програми для очищення організму

Щодня організм людини має позбуватися токсинів, які утворюються всередині під час обміну речовин і надходять ззовні – з їжею, неякісною водою, забрудненим повітрям. У цій роботі беруть участь печінка, кишечник, шкіра тощо. З різних причин вони можуть погано справлятися зі своїми функціями щодо очищення організму від токсинів. Зазвичай це легко помітити по погіршенню стану шкіри та зниженню життєвої енергії.

Детокс-програма, або програма детоксикації, спрямована на допомогу органам та системам зі знешкодження та виведення з організму токсинів, алергенів, чужорідних речовин (барвники, консерванти). В її основі – курсовий прийом Лактофільтруму. Застосування цього сорбенту протягом 14 – 21 дня сприяє очищенню організму від токсинів. Детокс курс сприяє відновленню сил і повертає шкірі свіжість, чистоту та сяяння. У цей період корисно влаштовувати розвантажувальні дні, не їсти смажену, жирну, солону, копчену та солодку їжу, не пити алкоголь. Важливо забезпечити травній системі перепочинок, щоб вона знову могла надійно функціонувати та виводити токсини.

П’ЄМО ВОДУ!

Під час детоксу необхідно випивати 1,5 -2л негазованої води щодня. Це сприяє виведенню токсинів, підвищує зволоженість шкіри, її пружність.

При детокс программе нужно пить много воды
Логотип Лактофильтрум

ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ПРАВИЛЬНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ

Нормализация микрофлоры кишечника

Не лягай спати з косметикою

Быстрое поглощение токсинов в кишечнике

Очищуй обличчя зранку та ввечері спеціальними засобами, ретельно змиваючи іх водою

Нормализация работы кишечника

Використовуй косметичні  засоби для догляду за шкірою (зволоження, живлення або засоби для проблемної шкіри, в залежності від індивідуальних потреб)

При детокс программе должен быть правильный уход за кожей
Логотип Лактофильтрум

ОБИРАЄМО ПРАВИЛЬНІ ПРОДУКТИ

Виключи консервовані, копчені продукти, напівфабрикати, штучні ароматизатори, барвники. Зменшуємо кількість солодощів та мучних виробів.  Віддаємо перевагу сезонним овочам, фруктам, сухофруктам, меду замість цукру.

Раціон має бути сбалансованим

СЛІДКУЄМО ЗА РЕЖИМОМ ХАРЧУВАННЯ

Їж 3-4 рази на день, але не пізніше ніж 3 години до сну.

Меню для детокс программы

Детокс-дієта – меню на 10 та 30 днів

Тривалість детокс-програми кожен вибирає індивідуально, за своїми потребами. Наймолодшим і найздоровішим, кому 18-20 років, достатньо день поголодувати, 3-5 днів посидіти на свіжих овочах, щоб почуватися краще, але більшості людей цього мало. Щоб організм справді очистився, оптимально дотримуватись детокс-дієти протягом 10-30 днів. А потім це стане вашою гарною звичкою 😊. За місяць цілком реально досягти позитивного результату, який буде помітний і за поліпшенням стану шкіри, і за зменшенням обсягу талії.

Детокс-дієта на 30 днів може бути різноманітною та смачною. У перші 3-5 днів краще відмовитися від продуктів тваринного походження, перейти на овочі, фрукти, злакові, бобові, зелень, горіхи та зерна (салати та овочеві страви заправляти оливковою олією першого холодного віджиму або нерафінованою соняшниковою). Потім можна ввести в раціон нежирні страви з білками, що легко засвоюються.

Ось приклад меню на 10 днів, а з 11-го дня можна повторювати раціон першого дня. Додавайте щось своє, імпровізуйте! За бажання можна їсти цільнозерновий хліб по 1-2 тонких скибочки. Перекуси необов’язкові, але з появою відчуття голоду можна з’їдати кілька горіхів чи яблуко. І пийте більше рідини – чистої води без газу, трав’яного і зеленого чаю, смузі, фрешу.

НЕ НЕХТУЙ МЕНТАЛЬНИМ ЗДОРОВ’ЯМ!

Сніданок Обід Вечеря
День 1 Мюслі без цукру з кефіром Суп з білими грибами Суфле з моркви
День 2 Зелений смузі (шпинат, банан, яблуко, сік лимона) Запечена з шкіркою картопля та приварена цвітна капуста Кіноа з огірком та петрушкою
День 3 Вівсянка на воді з чайною ложкою меду Коричневий рис і салат із тертої моркви та зелені Тушкований гарбуз із хумусом
День 4 Гречка з ягодами Овочевий суп-пюре Паровий омлет з овочами (помідорами, шпинатом)
День 5 Знежирений сир і йогурт без цукру Курятина без шкіри, салат із буряків Салат із білої квасолі
День 6 Відварний рис із родзинками Легкий суп з кіноа та овочами Риба-гриль зі шпинатом
День 7 Фруктовий салат (яблуко, мандарин) з горіхами Полента з сиром Риба з салатом з огірків та помідорів
День 8 Відварене яйце та салат з листяних овочів Суп-пюре з пастернаком або селерою Болгарський перець з курячою грудкою
День 9 Огірки з кисломолочним сиром та кропом Сезонний салат та запечена тріска Тушковані овочі з гуакамоле
День 10 Апельсин, ківі та яблуко Суп з курячою грудкою та овочами Склянка кефіру та банан

Обирай свої думки так само, як обираєш які тобі  взути сьогодні туфлі, або може зручніше піти у кросівках? Обирай свої думки так само, як обираєш якою дорогою піти  до магазину, в залежності від погоди, як обераєш овочі на ринку або емодзі у мессенджі .

Пам’ятай, що вибір є завжди, іноді просто треба його знайти (подивитися ширше, або уважніше). Обирай позитивне.  Позитивне мислення збільшує кількість ендорфінів – «гормону щастя», який має вплив а імунітет.

Спробуй навчитися медітаціям.

Ментальное здоровье

ЗДОРОВИЙ СОН

Намагайся спати не менш ніж 8 годин на добу.  Якісний сон дуже важливий для відновлення організму , в тому числі і шкіри.

Спи у приміщенні зі свіжим, прохолодним повітрям та виключеним світлом.

Логотип Лактофильтрум

БІЛЬШЕ РУХАЙСЯ

Фізичні навантаження покращують кровообіг,  живлення шкіри відбувається інтенсивніше, шкіра насичується киснем, а шлаки , токсини та зайва рідина виводяться швидше.

Будь-які види спорту, біг та регулярні прогулянки на свіжому повітрі матимуть позитивне відображення на твоєї шкірі.

Физические нагрузки для лучшего кровообращения

ДИХАЙ!

Пам’ятай, що шкіра – це другий орган дихання. Намагайся проводити більше часу на свіжому повітрі, спробуй щоденні прогулянки перед сном, або вранці, чи просто відкривай вікна та роби зарядку (кровоток покращиться , газообмін через шкіру стане більш інтенсивним, отже активуються й процесси відновлення та живлення шкіри)

Кожа должна дышать

Інші питання

Як часто потрібно проводити детоксикацію організму?

Рекомендується робити один розвантажувальний день на тиждень (на салаті, яблуках чи кефірі). Проводити серйознішу детоксикацію організму можна раз на квартал. Дотримання дієти важливо поєднувати із достатньою фізичною активністю.

Як визначити тривалість програми?

Детокс-програма може тривати від кількох днів до кількох тижнів, місяця та більше, залежно від цілей та стану здоров’я людини. Визначити її необхідну тривалість допоможе лікар.

Кому не підходить детокс-дієта?

Вагітним жінкам, людям, у яких маса тіла менша за норму, а також тим, хто має певні хронічні захворювання (гастрит, виразкова хвороба шлунка). Важливо враховувати, що деякі продукти для детоксикації, наприклад, зелений чай, імбир, часник, можуть спричинити дискомфорт з боку органів травлення.

Як правильно вийти із детокс-програми?

Слід розширювати раціон та включати до нього звичні продукти поступово та малими порціями. Від смаженого, солоного, солодкого та гострого краще відмовитися назавжди. Не варто зловживати спеціями та продуктами глибокої промислової переробки (ковбаси, чіпси, майонез тощо) з великою кількістю барвників, консервантів, емульгаторів тощо. Готуйте здорову їжу самі.