Schonen

Инструкция

Диетическая добавка
Лактофильтрум
Lactofiltrum

активні інгредієнти:

лігнін харчовий – 342,11 мг,

лактулоза – 101,01 мг.

Допоміжні речовини: фруктоолігосахарид, картопляний крохмаль, стабілізатори натрію кроскармелоза та магнію стеарат.

Лактофільтрум — це добре збалансоване поєднання сорбента та пребіотика, що сприяє зниженню внутрішньої інтоксикації організму, різних її проявів (в т. ч. у вигляді алергічного, атопічного та себорейного дерматитів), а також нормалізації роботи кишечника шляхом відновлення балансу мікрофлори.

До складу Лактофільтрум входить:

 Лігнін — клітковина, ентеросорбент природного походження який має високу сорбційну активність та детоксикаційну дію. Лігнін зв’язує в кишечнику і виводить з організму патогенні (шкідливі) бактерії, бактеріальні токсини та продукти їх життєдіяльності, інші алергени, алкоголь, аміак, солі важких металів, а також надлишок деяких продуктів обміну речовин, зокрема білірубін, холестерин, гістамін, серотонін, сечовину, інші метаболіти, що відповідальні за розвиток внутрішньої інтоксикації організму та проявів у вигляді дерматозу.

Лактулоза, сприяє росту корисних бактерій та зменшує кількість шкідливих бактерій в кишечнику; Лактулоза є пребіотиком, що нормалізує роботу кишечника завдяки підтримки здорового балансу кишкової мікрофлори; покращує засвоєння кальцію який стимулює розвиток біфідо-і лактобактерій, сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів, правильному засвоєнню вітамінів, мікро- і макроелементів, а також активно стимулює неспецифічний імунітет.

Рекомендовано застосовувати у якості  додаткового джерела нерозчинних харчових волокон (лігніну) та пребіотика (лактулози) з метою відновлення балансу мікрофлори кишечника. Зменшуючи токсичне інтоксичне навантаження.  Лактофільтрум сприяє оздоровленню шкіри та покращенню стану при:

-Алергічних захворювань та їх шкірних проявах (атопічний дерматит, кропив’янка, харчова алергия);

-Акне та інших запальних захворювань шкіри;

-Алкогольних інтоксикаціях;

-Дісбіоз внаслідок антибіотикотерапії (дисбактеріозі кишечника та бактеріальному вагінозі);

-Порушення роботи шлунково – кишкового тракту (синдромі подразненого кишечника та ін.);

-Отруєннях різного походження.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.

рекомендовано вживати

Дітям від 3 років до 7 років: по 1 таблетці 3 рази на день

Дітям від 8 років до 12 років: по 1-2 таблетки 3 рази на день

Дорослим та дітям від 12 років: по 2-3 таблетки 3 рази на день­­­.

Таблетку слід вживати за 1-1,5 години до або після прийому їжі. Для дітей молодшого віку рекомендовано таблетку попередньо подрібнити, змочити її питною водою кімнатної температури і вжити як пастоподібну суміш.

Рекомендований курс споживання 14-21 дні. Необхідність повторних курсів узгоджується з лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

застосування під час вагітності та в період годування груддю не рекомендовано.

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
При одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована попередня консультація лікаря. Не перевищувати вказаної добової дози. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для Вас.

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 0 ºС до 25 ºС в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 3 роки.

Дата виробництва, номер партії, краще спожити до кінця: вказано на упаковці.

Виробник: Elephant Co.d.o.o/Елефент Ко.д.о.о., Республіка Сербія, тел. +381 (11) 331 – 70 — 25 для «Дельта Медікел» Промоушнз АГ, Отенбахгассе, 26, Цюрих СН 8001, Швейцарія

Імпортер: ТОВ «Дельта Медікел», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 593-33-55.

Представник в Україні: Представник «Дельта Медікел», 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

 

лактофильтрум лого