Чиста шкіра – це просто

Бархатиста, сяюча свіжістю шкіра без почервонінь, вугрів, пігментних плям та інших висипів – мрія кожної людини. Усі ми приблизно знаємо, що в догляді за нею важливе значення має очищення. Однак не все в курсі, як правильно його проводити і які додаткові заходи допоможуть досягти ідеального результату. Ось про це сьогодні й поговоримо.

Очищення шкіри

Шкіра людини містить потові та сальні залози, які постійно працюють. На шкірі завжди є волога, ліпіди, частинки пилу, бруду, потенційні алергени, бактерії та інші мікроорганізми. Все це щодня треба усувати, тому щоранку чи ввечері ми приймаємо душ або ванну і двічі на день умиваємося.

Етапи очищення шкіри

Щоб правильно очищувати шкіру, особливо шкіру обличчя, важливо встановити її тип. Для цього варто проконсультуватися з косметологом чи дерматологом. Фахівець підкаже, які засоби найкраще купити.

Очищувати обличчя слід вранці, щоб усунути залишки нічного крему, та ввечері для видалення пилу, поту та макіяжу. Крім того, важливо дотримуватися низки правил і етапності в очищенні шкіри.

  • Видалення макіяжу. Спочатку за допомогою серветки (спонжу, ватного диска) та міцелярної води або спеціального засобу для зняття макіяжу слід зняти декоративну косметику. При цьому не можна інтенсивно терти шкіру, рухи мають бути легкими.
  • Умивання. Навіть якщо на упаковці засобів для демакіяжу значиться «не потребує змивання», все ж таки після їх використання краще обполоснути обличчя водою кімнатної температури і вмитися з пінкою або гелем.
  • Тонізація. Промокнувши обличчя рушником, слід протерти шкіру тоніком. Він допомагає видалити залишки мийних компонентів, відновлює гідроліпідний бар’єр, підтримує слабкокислий pH і готує шкіру до кращого сприйняття поживного крему.
  • Зволоження та живлення. Нанесіть денний крем вранці або нічний ввечері. Для зони навколо очей потрібен спеціальний крем із більш легкою текстурою.

Важливо, щоб вся доглядова косметика була з однієї серії та торгової марки. Такі засоби ідеально поєднуються між собою і дають кращий результат, ніж куплені нарізно.

Глибоке очищення шкіри

Яким би ретельним не був догляд за шкірою в домашніх умовах, періодично бажано робити професійне очищення шкіри в кабінеті косметолога. Залишки косметичних засобів, особливо тональних основ під макіяж, жирних кремів та кремів з ефектом ліфтингу, можуть порушувати видільну та дихальну функцію шкіри. Їй потрібна професійно виконана детоксикація, що складається з кількох етапів. Це можуть бути, наприклад, обережне відлущування відмерлих клітин, поверхневі пілінги, ультразвукове чищення, професійні очищувальні маски тощо.

Красива та чиста шкіра

Процедури глибокого очищення шкіри нетравматичні, тобто після їх проведення немає почервоніння та подразнення шкіри. Навпаки, вона набуває рівного тону, свіжості та гладкості, усуваються відкриті та закриті комедони (чорні точки), звужуються розширені пори.

Глибоке очищення шкіри – це чудова профілактика появи вугрових та інших висипів. А додатково покращити стан шкіри допоможе Лактофільтрум – спеціальний б’юті-сорбент, який рекомендують лікарі-дерматологи9. Лактофільтрум зв’язує токсини, що накопичилися, сприяє їх виведенню за рахунок поліпшення роботи кишечника і допомагає у відновленні його нормальної мікрофлори1-2.

19.12.2023

1. Інструкція з використання до дієтичної добавки Лактофільтрум. 2. Звіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Медведя №3/28-А-3963-20-564/404Е від 06.04.2021. 9. За даними призначень лікарів за спеціальностями. Pharmstandart.Pharmxplorer  

Рекомендуємо прочитати

Виды клетчатки

Клітковина – що це таке?

Клітковина – що це таке? Усі чули, що продукти харчування з клітковиною – це корисно для травлення, збереження стрункості фігури,

Клетчатка польза и вред

Користь або шкода клітковини

Користь або шкода клітковини На теренах інтернету є багато інформації про те, чим корисна клітковина. Але є відомості про шкоду

Хочете знижку? mail