Schonen логотип

ГАРНА ШКІРА БЕЗ ФІЛЬТРІВ

Як зробити шкіру чистішою?

Кожна людина, яка страждає на вугрову хворобу, сподівається, що колись буде створено засіб, який раз і назавжди позбавить її висипу. Але доки його не винайдено, важливо знати основні причини появи акне (прищів) та способи очищення шкіри обличчя та тіла.

Поширені причини появи вугрів

Причиною виникнення акне є дія чоловічих статевих гормонів на сальну залозу шкіри. Ці гормони є як у організмі чоловіків, так і в організмі жінок. У період статевого дозрівання у багатьох юнаків та дівчат утворюється їх надмірна кількість. Відіграє свою роль і спадкова схильність.

Під дією похідних тестостерону збільшується вироблення шкірного сала (себуму) та прискорюється відлущування відмерлих клітин. На поверхні шкіри утворюється жирна суміш, яка закупорює протоки сальних залоз, тобто в них утворюються пробки, які називаються комедонами. Відкриті комедони не надто помітні, на відміну від закритих (з чорними «головками»). Якщо зверху комедон затягнутий тонким шаром шкіри, то різні бактерії, особливо Propionibacterium acnes, виявляються «замкненими» в пробці і прагнуть «звільнитися». Починається запалення – спочатку утворюються почервоніння та горбочки (папули), а потім вони наповнюються гноєм, перетворюючись на пустули. Крім того, навіть за легкої форми акне часто формуються рубці (шрами).

Що слід знати

Деяким дорослим юнацька проблема з вуграми на обличчі видається дрібницею. Адже молодість швидко минає, а прищі – й поготів. Така думка помилкова. Саме в юності формується особистість, і цей процес багато в чому залежить від самооцінки. У тих, хто страждає на вугровий висип, вона, як правило, занижена. Через це може розвинутись комплекс неповноцінності, який поступово переростає у невроз, депресію… А це вже небезпечно для здоров’я. Тому вугровий висип треба лікувати, як тільки він з’явився, не чекаючи його психологічних «ускладнень».

Очищення обличчя від чорних точок та вугрів

Что нужно сделать, чтобы кожа была чистой

Для очищення шкіри від акне першорядне значення має правильний догляд за проблемною шкірою. Косметичні засоби повинні бути м’якої дії, підтримувати нейтральний або слабкокислий рН на поверхні шкіри, пригнічувати зростання Propionibacterium acnes, запобігати утворенню нових вугрів.

Для очищення шкіри та вмивання рекомендується використовувати спеціальні засоби для очищення проблемної шкіри. Такі засоби ефективно видаляють поверхневі та глибокі забруднення, зменшують продукцію себуму, чинять протизапальну дію. При цьому вони не пересушують і не подразнюють шкіру, на відміну від засобів, що містять спирт. Важливо також зволожувати шкіру спеціальними засобами.

Лікування акне залежить від форми тяжкості захворювання, воно може бути тільки зовнішнім (топічним) або системним (прийом препаратів внутрішньо). У будь-якому випадку терапію акне повинен призначати лікар. Не рекомендується самолікування, особливо слід уникати засобів для зовнішнього застосування, що містять антибіотики.

Крім лікування шкіри важливо дотримуватися простих рекомендацій у харчуванні: зменшити, а в ідеалі, повністю виключити молочні продукти, солодке та борошняне. Саме ці продукти харчування погіршують перебіг захворювання, збільшують кількість комедонів та запальних елементів (прищів) на шкірі.

Але чи кожен із дорослих, не кажучи вже про підлітків, готовий до таких гастрономічних обмежень? Що робити, якщо наше харчування залишається з похибками?

Приймати Лактофільтрум – спеціальний б’юті-сорбент, який широко рекомендують дерматологи при різних проблемах зі шкірою.

Лактофільтрум – на основі натуральних харчових волокон, він швидко зв’язує шкідливі речовини в кишківнику і виводить їх, нормалізуючи роботу кишківника, що дуже важливо і потрібно при акне1-2.

19.12.2023

  1. Інструкція з використання до дієтичної добавки Лактофільтрум.
  2. Звіт наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. Медведя №3/28-А-3963-20-564/404Е від 06.04.2021.

Рекомендуємо прочитати

Виды клетчатки

Клітковина – що це таке?

Клітковина – що це таке? Усі чули, що продукти харчування з клітковиною – це корисно для травлення, збереження стрункості фігури,

Клетчатка польза и вред

Користь або шкода клітковини

Користь або шкода клітковини На теренах інтернету є багато інформації про те, чим корисна клітковина. Але є відомості про шкоду